حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

021-28425980 تلگرام  balotsoft@

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

فروشگاه ایران وال دارای سابقه طولانی در امر فروش لوازم شخصی برقی نظیر ماشین اصلاح وال آمریکایی ، ماشین اصلاح اندیس ، موزر آلمانی اصل ،ماشین اصلاح موی صورت است. با توجه به این امر که مبداً خرید تمام محصولات موجود در این فروشگاه, کارخانه سازنده می باشد. از این رو و با افتخار این اطمینان را با قاطعیت به تمام خریداران می دهد که کالاهای عرضه شده در این فروشگاه فقط به صورت اصل ارائه می شوند.

 

ایران وال اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که ایران وال برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از ایران وال خریداری می‌کنند.

 

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

مشتریان گرامی تا اطلاع ثانوی هیچگونه فروش اینترنتی و تلفنی نداریم

X