حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

021-28425980 تلگرام  balotsoft@

فروش عمده و سازمانی

شرایط فروش عمده و سازمانی

انواع مختلف خرید سازمانی(عمده) از ایران وال به چه صورت می باشد؟

خرید عمده از ایران وال به طور کلی به دو دسته تقسیم میگردد :

  • خرید عمده از کالاهای موجود در وبسایت ایران وال؛ که ضمن ثبت لینک کالای مورد نظر، تعداد درخواستی و سایر شرایط مد نظر و پس از اطلاع رسانی شرایط از طریق ایران وال و توافق نهایی صورت خواهد پذیرفت.
  • خرید عمده کالاهایی که در وبسایت ایران وال موجود نمی باشند؛ درخواست خرید این نوع کالاها نیز از طریق ثبت مدل و جزییات محصول، لینک و سایر اطلاعات مورد نظر اطلاع رسانی خواهد گردید و متعاقب آن تیم تامین ایران وال تلاش خواهد کرد تا در اولین فرصت، شرایط خرید کالای مد نظر(قیمت، شرایط تحویل و…) را به اطلاع فرد درخواست دهنده برساند.
ثبت سفارش خرید کالا به صورت عمده از چه طریقی امکان پذیر می باشد؟

کلیه درخواست های خرید عمده کالا از طریق همین صفحه و ضمن ثبت کامل مشخصات کالا و سایر شرایط درخواستی صورت خواهد پذیرفت. پس از ثبت موفقیت آمیز درخواست، ایمیلی شامل اطلاعات ثبت شده به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد گردید.

پس از ثبت درخواست در صفحه خرید سازمانی چگونه درخواست خود را پیگیری نمایم؟

پس از ثبت درخواست، همکاران بخش فروش سازمانی بامیلو، نهایتا ظرف 6 ساعت کاری به درخواست ها پاسخ خواهند داد. در صورت تایید شفاهی، به منظور نهایی شدن سفارش، پیش فاکتوری از جانب ایران وال ارائه خواهد گردید و پس از تایید توسط خریدار، زمان ثبت سفارش از طریق وبسایت ایران وال با شرایط خاص خرید عمده به اطلاع خریدار خواهد رسید.

شرایط و نحوه پرداخت خریدهای عمده به چه صورت خواهد بود؟

نحوه تسویه حساب خرید های عمده به دو صورت پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب ایران وال خواهد بود. در صورت انتخاب گزینه واریز به حساب، لازم است پیش از ارسال کالا، واریز وجه صورت پذیرد و شماره پیگیری آن از طریق ارتباط با تیم فروش سازمانی اطلاع رسانی گردد.

امکان ارائه فاکتور رسمی جهت سفارشات عمده وجود دارد؟

بله، در صورت درخواست فاکتور رسمی، لازم است مورد در قسمت توضیحات، در صفحه درخواست خرید سازمانی اطلاع رسانی گردد.

نحوه ارسال محموله خرید و هزینه های مقتضی به چه صورت خواهد بود ؟

با توجه به شرایط خاص خرید های سازمانی، شرایط و زمان تحویل سفارش حتما پیش از ارسال به تایید شخص سفارش دهنده خواهد رسید؛ همچنین هزینه ارسال خرید های سازمانی در صورت تایید عمده بودن سفارش توسط ایران وال، رایگان می باشد.

شرایط عودت کالاهای خریداری شده به چه صورت خواهد بود؟

امکان بازگشت کالا برای سفارشات عمده وجود ندارد و تنها در صورت معیوب بودن کالاهای تحویلی، لازم است مورد ظرف 24 ساعت به بخش خدمات مشتریان ایران وال اطلاع رسانی گردد تا پس از آن متعاقب فرایند های مربوطه، کالاهای معیوب با کالاهای سالم تعویض گردند.

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس برقرار نمایید .

02128425980
 
تلگرام balotsoft@

و یا فرم زیر را پر کرده که همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

مشتریان گرامی تا اطلاع ثانوی هیچگونه فروش اینترنتی و تلفنی نداریم

X