حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

021-28425980 تلگرام  balotsoft@

مقایسه موزر مجیک کلیپ سیم دار با موزر مجیک کلیپر بدون سیم وال

مقایسه موزر مجیک کلیپ سیم دار با موزر مجیک کلیپر بدون سیم وال   

در این مقاله از ایران وال نمایندگی رسمی محصولات وال آمریکایی در ایران به مقایسه مجیک کلیپر بدون سیم با مجیک کلیپ سیم دار شرکت وال آمریکا میپردازیم.

مجیک سیم دار دارای موتور الکترومغناطیسی که دور موتورش ۹۰۰۰ دور در هر دقیقه می چرخد این نوع موتور در مدل های کلاسیک وال مانند سری سنیور هم وجود دارد.مجیک کلیب کوردلس (بی سم) دارای موتور چرخشی دوّار که اصطلاحا روتاری (Rotari) است که به اندازه مدل مجیک با سیم قدرتمند نیست که دور موتور مجیک بدون سیم ۵۵۰۰ بار در هر دقیقه می چرخد که این یعنی تعداد حرکات تیغه کمتر است اما در عوض تیغه حین عقب و جلو رفتن دقیقا موازات یکدیگر حرکت می کنند بنابراین ریسک منحرف شدن و حرکت اضافی تیغه ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد(اصطلاحا دنده دنده شدن و کند شدن آنها کمتر است) در موتور های ۹۰۰۰ حرارت بالا تولید می شود و با توجه به قدرت بالا قاعدتا فشار زیادی نیز بر روی تیغه ها است.
مجیک کلیپ بدون سیم از عدم گشتاور مناسب زمان به زمان با توجه به اینکه موتورش ۵۵۰۰ است رنج می برد نسبت به موتور ۹۰۰۰ که شما این کاهش سرعت تیغه را در برخی از کارهای فوق حرفه ای ممکن است تجربه کنید.

زمانی که صحبت از تیغه های این دو مدل می شود در اینجا مشخص می شود که مجیک کلیپ سیم دار دارای تیغه شماره ۲۱۹۱ ۲ سوراخه است که هم پوشانی تیغه ها صفر می باشد که در ۵ ستاره سنیور هم وجود دارد این یعنی اینکه کیفیت بسیار بالایی در برش مو با توجه به همپوشانی و اورلب صفر آن وجود دارد.

در مقابل مجیک کردلس بی سیم مجیک دارای تیغه شماره ۲۱۶۱ ۲ سوراخه تیغه دندان stagger (یک در میان) است که نام این تیغه کرانچ است.ترکیب نزدیکی دندانه های کوچک و بزرگ باعث شده این تیغه و ماشین خیلی دقیق تر برای کارهایی مثل فید کردن موها باشد نسبت به تیغه ۲۱۹۱ مجیک سیم دار باشد.

از لحاظ لوازم جانبی :

هر دو یکسان هستند . شما ۸ شانه دارید از ۳ میلیمتر تا ۲۵ میلیمتر و یک روغن ویک برس تمیز کننده.

نتیجه گیری :

ایران وال نمایندگی رسمی محصولات وال آمریکایی در ایران توصیه میکند اگر خواهان یک کلیپر حرفه ای هستید که بودجه محدودی دارید مجیک کلیپ سیم دار انتخاب عالی است برای کارهایی از قبیل کوتاهی و محو کردن با این حال مجیک کلیپر بی سیم ماشینی سبک ،دارای تیغه های کرانچ که به عبارتی خوراک فید و محو کردن مو و همچنین راحتی در کار کردن است با توجه به بدون سیم بودنش و نگه داشتن شارژ ۹۰ دقیقه ای.

معمولا ماشین های اصلاح شارژی در دنیا معضل بزرگشان باتری آن ها هست مخصوصا برای آرایشگران .باتری اگر کم شارژ نگه دارد دائما دردسر این را دارید که شارژ دستگاه تمام شد باید باز شارژ شود و این عملا خوشایند نیست.مجیک کلیپ بی سیم دارای باتری لیتیوم یون است که با هر بار شارژ به راحتی ۹۰ دقیقه میتوانید با آن کار کنید که زمان بسیار مناسبی است بسیاری از ماشین های اصلاح شارژی موجود دیگر حدود ۴۰ تا ۶۰ دقیقه شارژ را نگه می دارند.البته نقطه ضعف در همین مورد به مجیک کلیپر بدون سیم وارد است نشانگر باتری ندارد !

زمان شارژ شدن دوباره نیز حدود ۳ تا ۴ ساعت است که دوباره بتوانید ۹۰ دقیقه از آن استفاده کنید البته اگر دیدید کارتون نصفه نیمه موند شارژ هم تمام شد نگران نباشید بزنید به برق و در حال شارژ گرفتن کارتون رو انجام بدید !

خرید

مهرداد حیاتی(پشتیبان سایت)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =

مشتریان گرامی تا اطلاع ثانوی هیچگونه فروش اینترنتی و تلفنی نداریم

X